نمايش اخبار

آژانس مسافرتي با مارو سفر به جمع مشتريان ايده پرداز پيوست

1395/09/28 18:58 تعداد بازديد: 456
شركت خدمات گردشگري با مارو سفر با عقد قرارداد در تاريخ 28 آذر 1395 به گروه مشتريان ايده پرداز پيوست.

شركت خدمات گردشگري با مارو سفر با عقد قرارداد در تاريخ 28 آذر 1395 به گروه مشتريان ايده پرداز پيوست.

شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي ” با مارو سفر “، با اعتقاد به اصل مشتري مداري به معناي واقعي و با بيش از سه دهه فعاليت در زمينه هاي هوانوردي و گردشگري و با تكيه برتجربيات ارزشمند خود راه خدمت به مشتريان گرامي را فراهم نموده است. افق ديد اين شركت اتكا بر مدرن ترين، سريعترين و مطمئن ترين شيوه هاي فروش است ، كه منجر به صرفه جويي در وقت وكاهش هزينه ميباشد. اين مهم رضايت مندي حداكثري مسافرين عزيز اين شركت را به دنبال خواهد داشت.

اين شركت درخواست راه اندازي سامانه رزرو هتل هاي لحظه اي سراسر جهان بر روي وبسايت خود را داشت،تا عموم مردم قابليت رزرو لحظه اي بيش از 80،000 هتل بين المللي با امكان پرداخت آنلاين از طريق شبكه بانكي شتاب را داشته باشند.

با استفاده از بستر پيشرفته و منحصر به فرد موتور جستجوي لحظه اي هتل هاي جهان، شركت ايده پرداز توانست مجموعه نرم افزار White Label را به شركت با مارو سفر ارائه دهد. اين سامانه جالب به اعضاي زير مجموع با مارو سفر امكان آنرا مي دهد تا بر روي وب سايت خود و به نام خود هتل هاي جهان را مستقيما به عموم مردم و بازديد كنندگان وب سايت هاي خود ( B2B ) به فروش برسانند و از كميسيون هاي آنها بهره ببرند.


فهرست خدمات انجام شده و جزئيات همكاري
کد خبر: 70

عناوين خبري

كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت ايده پرداز محفوظ مي باشد.